Xiamen DT Multi Tech Co., Ltd. je jedným z najspoľahlivejších výrobcov a dodávateľov malých fotovoltaických panelov 140W v Číne. S bohatými skúsenosťami vás srdečne vítame na veľkoobchodný lacný malý fotovoltaický panel 140W z našej továrne. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa spolupráce, neváhajte nám poslať e-mail.
Monokryštalický malý fotovoltaický panel typu N
Navrhnuté pre vysokú účinnosť v inštaláciách s obmedzeným priestorom, naše140W–150W Monokryštalický malý fotovoltaický panel typu Nposkytuje prvotriedny solárny výkon s výnimočne kompaktným pôdorysom. Tento malý solárny modul využíva pokročilú 182 mm architektúru s rozdelenými článkami a vysokoúčinnú kremíkovú technológiu typu N a dosahuje účinnosť konverzie modulov až 22,10 %, čo z neho robí ideálne riešenie napájania pre systémy na skladovanie energie mimo siete, RV a námorné zostavy, balkónové solárne súpravy a vzdialené priemyselné monitorovacie zariadenia.
Ako špecializovaný výrobca solárnych panelov a exportný partner poskytuje DT Solar úplné prispôsobenie OEM/ODM, flexibilné veľkoobchodné podmienky a kompletnú dokumentáciu o zhode pre globálnych distribútorov a systémových integrátorov.
Popis produktov
Vynikajúca odolnosť voči mechanickému zaťaženiu
Zaťaženie vetrom 2400 Pa, zaťaženie snehom 5400 Pa
Anti-PID (potenciálna indukovaná degradácia)
Prešiel testom anti-PID pri 85 % vlhkom teple a 85 % relatívnej vlhkosti počas 96 hodín
Veľká odolnosť proti extrémnym podmienkam
Absolvoval test korózie soľnou hmlou, test korózie amoniaku, test prachu a piesku, test ohňa, všetko certifikované TUV
Dvojité elektroluminiscenčné (EL) testy
Starostlivo skontrolované pred a po laminácii, aby sa zaručila bezchybnosť modulov
ELEKTRICKÝ VÝKON
| Typ modelu | YH140W-18M |
| Rozmery (D / Š / V) | 1170*580*30 |
| STC | |
| Špičkový výkon pri STC (Pmax) | 140 |
| Maximálne výkonové napätie (Vmp) | 19.66V |
| Maximálny prúd (Imp) | 7.13A |
| Napätie otvoreného okruhu (Voc) | 22.93 |
| Skratový prúd (Isc) | 7.53 |
| Účinnosť modulu (%) | 20.63 |
TEPELNÉ CHARAKTERISTIKY A PREVÁDZKOVÉ PODMIENKY
| Maximálne napätie systému (V) | 1000V |
| Maximálne hodnotenie sériovej poistky (A) | 10A |
| Tolerancia napájania | 0~+3W |
| Pmax teplotné koeficienty (W/stupeň) | -0.35% |
| Teplotné koeficienty Voc (V/stupeň) | -0.27% |
| Isc teplotné koeficienty (A/ stupeň) | 0.05% |
| NOCT Nominálna prevádzková teplota článku (stupeň) | 45±2 stupne |
| Prevádzková a skladovacia teplota (stupeň) | -40 stupňov ~+85 stupňov |
STAVEBNÉ MATERIÁLY
| Bunka (množstvo/typ/rozmery) | 182*91N Typ Mono |
| Počet buniek | 36(3*12) |
| Rám (materiál) | Eloxovaná hliníková zliatina |
| Spojovacia skrinka (stupeň ochrany) | IP65/IP67 |
| Kábel (dĺžka/prierez) | 2,5mm2 kábel 50cm+mc4 |
| Hmotnosť | 7.13kg |

Kľúčové výkonnostné výhody
Účinnosť rozdelených buniek typu N: Postavené s 36 vysokoúčinnými 182 mm polorezanými článkami typu N (rozloženie 3 × 12) na dosiahnutie účinnosti modulu až 22,10 % s vynikajúcim výkonom pri slabom osvetlení a nižšou ročnej degradácii energie.
Kompaktná a ľahká konštrukcia: S rozmermi len 1170 × 580 × 30 mm a hmotnosťou iba 7,13 kg tento panel drasticky zjednodušuje manipuláciu, montáž a logistiku pre inštalatérov, ako aj pre koncových používateľov.
Navrhnuté pre extrémne prostredia: Určené pre ťažké mechanické zaťaženie do 5400 Pa snehové zaťaženie a 2400 Pa zaťaženie vetrom. Certifikácia TÜV proti PID (potenciálna indukovaná degradácia), soľnej hmle, korózii amoniaku, piesku/prachu a vystaveniu ohňu.
Dvojitá kontrola kvality EL: 100% kontrolované pomocou dvojitého elektroluminiscenčného (EL) testovania – pred aj po laminácii – aby sa zaručili moduly bez mikrotrhlín pred odoslaním.
Dlhodobé zabezpečenie výstupu: Podporované 12-ročnou zárukou na remeselné spracovanie produktu a 30-ročnou zárukou na lineárny výkon.

FAQ
Otázka: Aké kroky kontroly kvality vykonávate pred odoslaním?
Odpoveď: Každý jeden panel sa podrobuje 100% dvojitému elektroluminiscenčnému (EL) testovaniu – raz pred lamináciou a raz po laminácii. Táto dvojitá kontrola zaisťuje nulové mikrotrhliny, tmavé škvrny alebo vnútorné defekty buniek pred balením.
Otázka: Aké záruky a očakávanú prevádzkovú životnosť poskytujete?
Odpoveď: Poskytujeme 12-ročnú záruku na materiál a spracovanie produktu spolu s 30-ročnou zárukou na lineárny výkon, čím zaisťujeme, že výkon zostane do 30. roku na úrovni alebo nad 80 % nominálneho hodnotenia.
Otázka: Je tento modul certifikovaný pre drsné podmienky prostredia?
A: Áno. Panel prešiel komplexným testovaním certifikovaným TÜV na odolnosť proti PID (potenciálna indukovaná degradácia) pri 85 stupňoch / 85 % relatívnej vlhkosti počas 96 hodín, ako aj proti korózii soľnou hmlou, korózii amoniaku, vystaveniu piesku/prachu a požiarnej odolnosti.
Otázka: Aká spojovacia skrinka a výstupné káble sú predinštalované?
Odpoveď: Panel je vybavený spojovacou skrinkou odolnou voči poveternostným vplyvom s krytím IP65/IP67, ktorá je vybavená obtokovými diódami. Dodáva sa s vopred zapojeným 50 cm 2,5 mm² solárnym káblom zakončeným štandardnými konektormi MC4 pre rýchlu inštaláciu typu plug-and-play.
Otázka: Môže byť tento panel integrovaný do balkónových solárnych alebo mikroinvertorových nastavení?
A: Áno. Jeho kompaktné rozmery (1170 × 580 mm) a ľahká konštrukcia (7,13 kg) ho predurčujú pre balkónové solárne súpravy a zostavy mikro-invertorov pracujúce v rámci maximálneho systémového napätia panelu 1000 V DC.
Populárne Tagy: Malý fotovoltický panel 140W, Malý fotovoltický panel 140W výrobcovia, dodávatelia, továreň


